Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i projektowania wnętrz "Sobolewska" jest licencjonowanym biurem działającym w oparciu o bogate doświadczenie zdobyte dzięki wieloletniej pracy na rynku nieruchomości i projektowym.

 
Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie: mieszkań, domów, lokali użytkowych i biurowych, działek, obiektów, hal, magazynów.

Doradzamy w wystroju, projektowaniu i przebudowie wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem całych nieruchomości, jak również wybranych pomieszczeń, np. kuchni, czy łazienki. Zapewniamy rzetelną i sprawdzową ekipę remontową, która zawsze znajdzie dla Państwa czas.

 

Pomagamy w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

 

Dysponujemy dużym wyborem lamp i gadżetów dekoracyjnych, które oferujemy Państwu w bardzo atrakcyjnej cenie!

 

Posiadamy również licencję zarządcy nieruchomości, nr licencji 17909.

Swoim zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań przyczyniamy się do satysfakcji i zadowolenia klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo prawne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licencją zawodową w zakresie pośrednictwa jak i zarządzania nieruchomościami.  Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Współpracujemy ze wszystkimi licencjonowanymi biurami nieruchomości. Służymy pomocą w uzyskaniu kredytu oraz w uzyskaniu świadectwa energrtycznego.

 

 

Służymy Państwu cenną pomocą bez potrzeby wychodzenia z domu, wystarczy do nas zadzwonić:

071 349 31 53 lub 603 764 742.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Sobolewska. 2009 Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencja Zawodowa nr 11146 i 17909
projekt i wykonanie: SerinDesign.pl